توپ پینگ پنگ 3عددی DHS

10,000 تومان

توضیحات کوتاه

تاریخچه ورزش تنیس روی میز به سال ١٨٨٠ میلادی باز می گردد. تنیس روی میز در ابتدا توسط اشراف زادگان و افراد طبقه بالای انگلیس و پس از صرف ناهار بازی می شد. کلمه پینگ پونگ که برای نام بردن این ورزش از آن نیز استفاده می شو...

تاریخچه ورزش تنیس روی میز به سال ١٨٨٠ میلادی باز می گردد. تنیس روی میز در ابتدا توسط اشراف زادگان و افراد طبقه بالای انگلیس و پس از صرف ناهار بازی می شد. کلمه پینگ پونگ که برای نام بردن این ورزش از آن نیز استفاده می شود، در واقع نام تجاری یک شرکت تولید کننده انگلیسی محصولات تنیس روی میز در سال ١٩٠١ می باشد. فدراسیون تنیس روی میز ITTF در سال ١٩٢٦ تاسیس گشت و این ورزشدر سال ١٩٨٨ به ورزش های المپیک اضافه گردید. امروزه ورزش تنیس روی میز در دانشگاهای بسیاری از کشورها به عنوان واحد درسی برای دانشجویان تربیت بدنی تدریس می شود.

یکی از ملزومات ورزش تنیس روی میز توپ این ورزش است. بر اساس قراردادهایی مشخص توپ های این ورزش می بایست دارای ویژگی ها و شرایط به خصوصی باشد. برای مثال؛ توپ های تنیس روی میز می بایست در دو رنگ سفید مات و یا نارنجی مات باشند تا علاوه بر بهتر دیده شدن، نور را انعکاس ندهند و یا اینکه قطر آن ها تنها ٤٠ میلی متر باشد.

شرکت DHS یک شرکت چینی است که در عرصه تولید لوازم ورزشی به ویژه لوازم پینگ پنگ فعالیت میکند.محصولات تولید شده این شرکت دارای تاییدیه استاندارد فدراسیون بین المللی تنیس روی میز یا همان ITTF هستند. تولیدات این شرکت به صورت پک هایی میباشد که داخل هر پک سه توپ یا شش توپ پینگ پنگ قرار دارد. محصولات این شرکت دارای سطح بندی کیفیت می باشد. به طور مثال؛ سطح کیفی توپ های پینگ پنگ این شرکت به صورت ستاره ای میباشد به گونه ای که کیفیت توپ یک ستاره در سطح پایه، کیفیت توپ دو ستاره در سطح متوسط و کیفیت توپ سه ستاره در سطح خوب میباشد. توپ های پینگ پنگ DHS در رقابت های جهانی ٢٠١٤-٢٠١٦ به عنوان توپ رسمی رقابت ها مورد استفاده قرار گرفته شدند. 


مشخصات کلی
تعداد در هربسته 3عدد
مشخصات فنی
جنس پلاستیک مرغوب
مدل 3ستاره

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
اسلایدر اضافی: محصولی برای نمایش وجود ندارد!