توپ پینگ پنگ

نمایش سریع

توپ پینگ پنگ 3عددی DHS

10,000 تومان

تاریخچه ورزش تنیس روی میز به سال ١٨٨٠ میلادی باز می گردد. تنیس روی میز در ابتدا توسط اشراف زادگان و افراد طبقه بالای انگلیس و پس از صرف ناهار بازی می شد. کلمه پینگ پونگ که برای نام بردن این ورزش از آن نیز استفاده می شود، در واقع نام تجاری یک شرکت تولید کننده انگلیسی محصولات تنیس روی میز در سال ١٩٠١ می باشد. فدراسیون تنیس روی میز ITTF در سال ١٩٢٦ تا..

نمایش سریع

توپ پینگ پنگ 6 عددی DHS

18,000 تومان

توپ پینگ‌پنگ علاوه بر وزن باید اندازه و کیفیت معینی داشته باشد. توپ پینگ‌پنگ دی اچ اس مدل سه ستاره برای افراد حرفه‌ای و برای برگزاری مسابقات حرفه‌ای ساخته شده‌اند. این توپ دارای معیارهای لازم فدراسیون ورزش پینگ‌پنگ است. توپ پینگ‌پنگ دی اچ اس مدل سه ستاره از سری توپ‌های سه ستاره است، این توپ برای افراد حرفه‌ای برای مسابقات طراحی شده است و بر طبق معی..

نمایش سریع

توپ پینگ پنگ استیگا

10,000 تومان

همانند بیشتر ورزش های دیگر، تنیس روی میز به عنوان بازی سالنی آغاز به کار کرد. هر فردی که دسترسی به میز، توپ و دسته داشت می توانست آن را بازی کند. این ورزش در قرن هجده میلادی هنگامی که بازیکنان تنیس روی چمن تصمیم گرفتند تا ورزش خود را در هنگام زمستان سازگاری دهند ابداع شد. پینگ پونگ نام تجاری تنیس روی میز  و تجهیزات این ورزش می باشد.تنیس روی می..

نمایش سریع

توپ پینگ پنگ فاکس

11,000 تومان

«پينگ پنگ» يا «تنيس روي ميز» ورزشي است انفرادي که روي يک ميز و به‌وسيله‌ي راکت و توپ انجام مي‌شود. شروع تاريخچه‌ي اين ورزش به کشور انگلستان برمي‌گردد. در سال 1901 ميلادي «جي جکس» و پسرش اين ورزش را ابداع کردند. در سال 1921 هم «فدراسيون بين‌المللي پينگ پنگ (ITTF) شکل گرفت. اين ورزش به مرور زمان به ساير مناطق اروپا و سپس به آسيا شرقي و ژاپن راه پيدا ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)