راکت پینگ پنگ

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

راکت پینگ پنگ استیگا پریمیر

50,000 تومان

راکت استيگا مدل PREMIER  با وزن 181 گرم و از بدنه‌اي با جنس چوب طراحي شده است. در اين راکت ميزان سرعت و چرخش توپ تا 95% افزايش پيدا کرده است، که اين شرايط مناسب براي بازيکنان حرفه‌اي پينگ پنگ است.«پينگ پنگ» يا «تنيس روي ميز» ورزشي است انفرادي که روي يک ميز و به‌وسيله‌ي راکت و توپ انجام مي‌شود. شروع تاريخچه‌ي اين ورزش به کشور انگلستان برمي‌گردد..

نمایش سریع

راکت پینگ پنگ باتر فلای

49,000 تومان

«راکت پينگ پنگ باترفلاي» از روکشی دولایه مشبک ساخته شده تا با داشتن یک راکت پینگ‌پنگ حرفه‌ای برای لذت بردن از این بازی مفرح باشد. ضخامت این روکش‌ها در دوطرف برابر 1.5 میلی‌متر است. این ضخامت برای افرادی که می‌خواهند با سرعت کمتری به توپ ضربه بزنند مناسب خواهد بود زیرا علاوه بر سرعت به توپ پیچش بیشتری خواهید داد و توپ زمان بیشتری را روی راکت قرار گر..

نمایش سریع

راکت پینگ پنگ دونیک Level 1000

55,000 تومان

معرفی اجمالی محصولراکت پينگ پنگ دونيک شيلدکروت مدل Waldner Line Level 1000ورزشکارانی که در رشته ورزشی پینگ‌پنگ فعالیت دارند به راکتی مناسب نیاز دارند تا با استفاده از آن بتوانند کار آیی بیشتری در زمان ورزش داشته باشند. راکت پینگ‌پنگ دونیک شیلدکروت مدل Waldner Line Level 1000 نیز با برخورداری از امکاناتی مختلف شرایطی را فراهم کرده است تا شما از ورزش..

نمایش سریع

راکت پینگ پنگ دونیک Level 800

49,000 تومان

. معرفي  کلي :پينگ‌پنگ ورزشي مهيج و قابل دسترس براي همه‌ي افراد است. معمولا در پارک هر محله يا در هر مدرسه‌اي يک ميز پينگ پنگ براي بازي وجود دارد که تنها با داشتن يک راکت  خوب و با کيفيت  مي‌توان به اين ورزش پرداخت. راکت Level 800 در رنج قيمتي  متوسطي قرار دارد که براي افراد نيمه حرفه اي و کساني که به صورت غير حرفه‌اي تنيس ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)