عینک شنا

نمایش سریع

عینک شنا کودک Zhuosuyj

25,000 تومان

. بند اين محصول از جنس سيليكون بوده و براي اينكه راحت‌تر روي سر قرار بگيرد، دو‌لايه طراحي مي‌شود. جنس سيليكون باعث مي‌شود كه كودك راحتي بيشتري را حس كند. ضمناً اندازه‌ي بند عينك با يك سيستم ساده و فوري قابل تنظيم است. قاب اين محصول در دو رنگ شاد نارنجی و آبي توليد مي‌شود. ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

عینک شنا کودک اسپیدو

25,000 تومان

لنز‌هاي اين عينك شنا از جنس پلي‌كربنات بوده، داراي پوشش ضد‌بخار و نيز حفاظت در برابر اشعه‌ي UV است. بند اين محصول از جنس سيليكون بوده و براي اينكه راحت‌تر روي سر قرار بگيرد، دو‌لايه طراحي مي‌شود. جنس سيليكون باعث مي‌شود كه كودك راحتي بيشتري را حس كند. ضمناً اندازه‌ي بند عينك با يك سيستم ساده و فوري قابل تنظيم است. ..

نمایش سریع

عینک شنای فونیکس

30,000 تومان

. معرفی کلی:ورزش‌های آبی از قرن نوزده‌ام میلادی به‌طور چشم‌گیری رشد کردند. اولین مدرسه‌ی شنا در سال 1810 میلادی در آلمان آغاز به‌کار کرد. با توجه به این پیشرفت نیاز به لوازم و تجهیزات مخصوص این رشته ورزشی بیش‌تر مورد توجه قرار گرفت. عینک شنا یکی از تجهیزات مهم در این رشته ورزشی است. وسیله‌ای که به دید شناگر در زیر آب کمک می‌کند و از چشم‌ها در برابر..

نمایش سریع

ماسک و اسنورکل غواصی

150,000 تومان

پک عینک، اسنورکل  جهت غواصی  است. . عینک شنای conquest، ظاهری حرفه‌ای و دیدی وسیع را در اختیارتان قرار می‌دهد. این عینک تفاوت عمده‌ای با عینک‌های شنای عادی دارد. این عینک طراحی ‌شده تا علاوه بر محافظت از چشم‌ها، مانع نفوذ آب به بینی شود. برای اینکه این عینک به‌درستی روی صورت قرار بگیرد، باید سایز بند آن را طوری تنظیم کنید که کاملا محکم شو..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)