گوشواره میخی sorh_G9

9,000 تومان

.معرفی  کلی :


انواع گوشواره های میخی با طرح های متنوع 

با طرح های ارزنده مدل گوشواره های سنتی میخی آمده ایم. اطمینان داشته باشید این سری مدل گوشواره توجه شما را جذب می نماید پس تا آخر با ما باشید.

همچنین اکثر تصاویر از مدل گوشواره میخی می باشد که امروزه بسیار رایج و مورد پسند شده است. ازمدل گوشواره های جدید استفاده ببرید.

گوشواره‌های میخی از محبوب‌ترین‌ انواع گوشواره‌ها هستند. این زیور از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. امروزه بدلیل ایجاد چند سوراخ بر روی گوش، استفاده از انواع میخی بسیار متداول شده است. در این میان مدل‌هایی ساده و فانتزی به چشم می‌خورد که با توجه به سلیقه‌ی افراد می‌توان آن‌ها را با پوشش‌های معمول و خاص ست کرد.

این گوشواره به شکلی طراحی شده است که می‌تواند برای افرادی که سبک پوشش اصیل ایرانی را دوست دارند، قابل توجه باشد. این گوشواره ها به شکل های مختلفی بنا به تمامی سلیقه های افراد مشکل پسند  طراحی شده که یادآور طبیعت و زیبایی آن است. شاید برخی افراد تنها استفاده از زیورهای کلاسیک را بپسندند اما سلیقه‌ی افراد آنقدر متنوع است که طراحان باید به فکر طرح‌هایی باشند که مورد پسند و استقبال مخاطبان قرار گیرند، ضمن اینکه در واقع نمی‌توان همیشه از زیورهای کلاسیک در همه‌ی موقعیت‌ها استفاده کرد.
این نوع گوشواره ها  دارای وزنی حدود 2 گرم  از نوع میخی با قطر 1.7 سانتی‌متر بوده و نوع قفل آن سوزنی است.  این گوشواره بیشتر مناسب دختران نوجوان و آنهایی است که می‌خواهند با پوشش اصیل سبکی متفاوت در پوشش داشته باشند.                                                                                                                                          انـواع ست گـوشـواره و انگشتر سرهـه

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب