کمر بند لاغری

نمایش سریع

شکم بند لاغری

23,000 تومان

شکم بند چسبی SUNEX شکم بندی طبی بوده و محصول کشور چین می باشد.جنس این محصول از نئوپریم می باشد.نئوپریم یکی از مشتقات پلاستیک  می باشد که خواص مختلفی از جمله مقاومت بالا را دارا می باشد.این شکم بند نگهدارنده ماهیچه های ضعیف بوده و در هنگام تمرین های ورزشی یا کاردرصورت استفاده مداوم به شکل دهی و تقویت ماهیچه ها کمک می کند. شستشوی  این ..

نمایش سریع

شکم بند ورزشی

21,000 تومان

کمربند تناسب‌اندام يا شکم‌بند لاغري براي فرم‌دادن به بدن و همچنين لاغرشدن موضعي استفاده مي‌شود. استفاده از اين شکم‌بند در زير لباس، با بالا کشيدن چربي‌هاي افتاده‌ي اين نواحي همراه مي‌شود، باعث خوش‌فرم‌تر ‌شدن بدن شده و اندامي شبيه به اندام ورزش‌کاران‌ مي‌سازد. ورزش‌کردن در حالتي که اين کمربند را پوشيده‌ايد، چربي‌هاي شکمي و پهلو را تحت فشار قرار مي‌..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

شکم بند چسبی SUNEX

23,000 تومان

شکم بند چسبی SUNEX شکم بندی طبی بوده و محصول کشور چین می باشد.جنس این محصول از نئوپریم می باشد.نئوپریم یکی از مشتقات پلاستیک می باشد که خواص مختلفی از جمله مقاومت بالا را دارا می باشد.این شکم بند نگهدارنده ماهیچه های ضعیف بوده و در هنگام تمرین های ورزشی یا کاردرصورت استفاده مداوم به شکل دهی و تقویت ماهیچه ها کمک می کند. شستشوی  این محصول ..

نمایش سریع

شکم بند چسبی SUNEX

25,000 تومان

شکم بند چسبی SUNEX شکم بندی طبی بوده و محصول کشور چین می باشد.جنس این محصول از نئوپریم می باشد.نئوپریم یکی ازمشتقات پلاستیک می باشد که خواص مختلفی از جمله مقاومت بالا را دارا می باشد.این شکم بند نگهدارنده ماهیچه های ضعیف بوده و در هنگام تمرین های ورزشی یا کاردرصورت استفاده مداوم به شکل دهی و تقویت ماهیچه ها کمک می کند. شستشوی  این محصول ب..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)