درباره ما

نارنج کالا با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌هایی‌ نارنج کالا محسوب می‌شود. نارنج کالا با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و نارنج ‌کالا نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. 

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت نارنج کالا و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در نارنج کالا بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای سنجش، انتخاب و خرید آسان در این فروشگاه اینترنتی، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

یکی از مزایای مهم خرید از نارنج کالا، قدرت بالای انتخاب در میان طیف گسترده ای از کالاهاست. مشتریان محترم به جای آنکه محدود به چند خرده فروشی محلی شوند می توانند به نارنج کالا دسترسی داشته باشند.

این ویژگی می تواند پیداکردن کالاهای نایاب و غیرمعمول را ساده تر نماید. در مقایسه با خرید از خرده فروشان سنتی، نارنج کالا به مشتریان محترم این امکان را می دهد که براحتی دو کالا را در کنار هم مقایسه کنند و حتی در صفحه مانیتور خود به طور همزمان به دوکالا در کنار فهرستی از مشخصات هرکدام نگاه کنند. این کار بسیار ساده تر از آن است که مشخصات یک کالا را هنگام خرید کالای دیگر به خاطر داشته باشیم. یکی از برتری های نارنج کالا امکان نمایش بازخورد مشتریان است که می تواند به مشتریان محترم اطلاعات ارزشمندی درباره کیفیت کالا یا خدمات مشتریان ارائه نماید.

کلکسیون های نارنج کالا آثار هنری نمونه موفقی از این قابلیت را به نمایش می گذارند. ما به علت کارکردن آنلاین قیمت کالا و خدمات خود را کاهش داده ایم و این بیشتر به این علت است که ما هزینه های ویژه فروشگاه فیزیکی را نداریم. نارنج کالا با استفاده از سرویس فروش اینترنتی و پستی باعث می شود هزینه های پیش روی برای مشتریان را بطور چشمگیری کاهش دهد. ضمن اینکه هزینه های مالیاتی به مشتریان تعلق نمی گیرد.

مشتریان محترم احتمالا متوجه می شوند که با خرید اینترنتی دیگر هزینه های مربوط به مالیات را نمی پردازند. از آنجا که قانونگذاری برای اخذ مالیات از مشتریان محترم آنلاین پیچیده است، نارنج کالا هزینه های مالیاتی مربوط به فروش کالا را به مشتریان محترم تحمیل نمی کند.


·         سریع تر و ساده تر خرید کنید 

·         به سادگی سوابق خرید و فعالیت های خود را مدیریت کنید

·         لیست علاقمندی های خود را بسازید و تغییرات آنها را دنبال کنید

·         نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید 

·         در جریان فروش های ویژه و قیمت روز محصولات قرار گیرید