کوهنوردی و کمپینگ

-30%
نمایش سریع

آتش زن الکترونی

35,000 تومان 50,000 تومان

..

-17%
نمایش سریع

آتش زن حرفه ای

25,000 تومان 30,000 تومان

شما با نسل جدید سنگ چخماق های آتشزنه تاکتیکال مواجه هستید که نسبت به سایر آتشزنه های معمولی، قدرتی فراتر دارد.این کیت از 6 سانتی متر سنگ چخماق غنی سازی شده و فرم دهی شده همراه با محرک مجهز به ابراز جانبی تشکیل شده است.این آتشزنه قدرت بالایی دارد و شعاع جرقه های آن تا 60 سانتی متر برد و قابلیت پرتاب شعله دارد و میتوانید از آن برای روشن کردن چوب، ..

نمایش سریع

آتش زن خط کش دار

16,000 تومان

آتش زنه در هر شرایط آب و هوایی آتش‌زن فولادی با برخورداری از ابعادی بسیار کم و وزنی سبک وسیله‌ای کاربردی برای شما جهت برپا کردن آتش در زمان سفر خواهد بود. این آتش‌زن دارای بدنه‌ای فولادی و مقاوم بوده که باعث افزایش استحکام آن شده است. فولادی که در ساخت این آتش‌زن به کار رفته شده دارای مقاومت زیادی در برابر آب بوده تا استفاده از آن در محیط‌ها..

نمایش سریع

آتش زنه گربر

30,000 تومان

این چخماق آتشزنه ضد آب بوده و شما در شرایط نامساعد جوی هم میتوانید با استفاده از چخماق گربر آتش درست کنید و در امان باشید.این چخماق دارای یک سوت نیز میباشد که در مواقع ضروری ( گم شدن در طبیعت ) میتواند کمک بسزائی برای پیدا کردن شما باشد.با توجه به بند این چخماق میتوانید براحتی آنرا از گردنتان بیاویزید تا همیشه در کنارتان باشد البته میتوانید در ک..

نمایش سریع

آتش‌ زن فولادی لایت مای فایر

45,000 تومان

آتش‌زن فولادی لایت مای فایر مدل با برخورداری از ابعادی بسیار کم و وزنی سبک وسیله‌ای کاربردی برای شما جهت برپا کردن آتش در زمان سفر خواهد بود. این آتش‌زن دارای بدنه‌ای فولادی و مقاوم بوده که باعث افزایش استحکام آن شده است. فولادی که در ساخت این آتش‌زن به‌کاررفته‌شده دارای مقاومت زیادی در برابر آب است تا استفاده از آن در محیط‌های مرطوب باعث خورد..

نمایش سریع

اره سیمی

14,000 تومان

..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بادگیر مشتی نورث فیس

60,000 تومان

از جنس پارچه مشمایی است. این نوع از پارچه بهترین عامل جلوگیری از برخورد باد است. دارای کلاه است کلاه در شرایطی که نیاز به استفاده ندارید؛ در پشتِ یقه پنهان میشود. این بخش توسط پارچه چسبدار باز و بسته میشود.  دارای کیف حمل میباشد. کیف حملِ بادگیرِ نورث فیس، طولی حدود ۱۷ سانتیمتر دارد. اما وقتی بادگیر را داخلش جا میدهید؛ طول آن به ۱۴..

نمایش سریع

بطری آب سیلیکونی

37,000 تومان

بطری آب منعطف ساخته شده از مواد سیلیکونی ..

نمایش سریع

تلمبه پدالی

38,000 تومان

اگر شما دارای دوچرخه و موتور سیکلت هستید، باید همیشه به تنظیم بودن باد لاستیک وسیله‌تان اهمیت بدهید. اگر اهل پیک نیک رفتن و بازی‌های توپی هستید؛ شاید اتفاق افتاده باشد که توپ‌تان بدون باد باشد. در این مواقع داشتن یک تلمپه قابل حمل بسیار ضروری است. بدون شک این تلمبه‌ را می‌توان پاسخ گوی مناسبی برای برطرف کردن این نیاز‌ها دانست...

نمایش سریع
نمایش سریع

دستبند نجات ساده

16,000 تومان

اغلب کسانی که به طبیعت گردی و مسافرت‌های خارج از شهر میروند و به اصطلاح به دل طبیعت میزنند خیلی بهتر میتوانند درک کنند که چند متر طناب محکم و با دوام چقدر میتواند در شرایط سخت و بحرانی کمک کند و حتی در نتیجه اتفاقات تاثیر گذار باشد طناب پاراکورد یا همان طناب چتر نظامی که دارای استانداردهای خاص نظامی هست، دارای قدرت تحمل و مقاومت در برابر شرای..

نمایش سریع

دستبند نجات پاراکورد مدل 5 کاره

20,000 تومان

اغلب کسانی که به طبیعت گردی و مسافرت‌های خارج از شهر میروند و به اصطلاح به دل طبیعت میزنند خیلی بهتر میتوانند درک کنند که چند متر طناب محکم و با دوام چقدر میتواند در شرایط سخت و بحرانی کمک کند و حتی در نتیجه اتفاقات تاثیر گذار باشدطناب پاراکورد یا همان طناب چتر نظامی که دارای استانداردهای خاص نظامی هست، دارای قدرت تحمل و مقاومت در برابر شرایط بد جو..

نمایش سریع

دستکش دوپوش نورث فیس

56,000 تومان

شاید شما هم تاکنون به فکر داشتن و خرید یک دستکش مناسب و سبک افتاده اید اما با تولیدات اخیر و تنوع در انواع این محصولات می توان گفت که انتخاب کمی سخت خواهد شد .نورث فیس یکی از تولید کنندگان محصولات کوهنوردی و شکار است و با تولید پالتو ها و دستکش های مناسب توانسته است در ردیف بهترین تولید کنندگان این محصولات قرار گیرد. این کمپانی این بار انواع د..

نمایش سریع

سرشعله بولین

89,000 تومان

«سرشعله بولين مدل S05-A» وسیله‌ای مناسب و کارآمد در هنگام طبیعت‌گردی و کمپینگ است. در هنگام سفر شما نیاز به گرم کردن غذای خود یا درست کردن آن دارید در این صورت این سرشعله انتخاب خوبی برای استفاده در فضا و مکان‌های آزاد است. شما به دلیل ابعاد کوچک و وزن سبک، آن را به آسانی حمل می‌کنید. با یک کپسول و فندک این سرشعله روشن شده و شما از آن استفاده خواهی..

نمایش سریع

سرشعله کمپسور

43,000 تومان

هیچ‌چیز جای یک وعده غذای گرم را نمی‌گیرد؛ به‌خصوص در طبیعت! در هوای خوب، خنک و پر از اکسیژن، هیچ غذایی لذت یک غذای گرم را ندارد؛ حتی اگر آن غذا فقط یک کنسرو لوبیای گرم‌شده باشد. وقتی زمان زیادی را صرف بالارفتن از کوه می‌کنید و بالاخره تصمیم به استراحت می‌گیرید، یک لیوان چای داغ خستگی‌تان را از تن درمی‌کند. ولی برای چای به گرما و حرارت نیاز است..

نمایش 1 تا 15 از 22 (2 صفحه)